KONST / Litografier / Färglitografi 14632117
nr 1463 2117
Lars Jonsson
(f. 1952), Sverige
"Halsbandsflugsnappare". Signerad, EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Färglitografi, bildmått: 37x32cm, yttermått inklusive ram: 53x46cm. Signerad
Lars Jonsson, svensk bildkonstnär född 1952, .
Utrop:
3.000 kr
Såld:
3.800 kr
måndag 25 april 2022
kl 20:17:50
3.000 kr
2.200 kr
2.400 kr (Budbetjänt)
2.600 kr
2.800 kr (Budbetjänt)
3.000 kr
3.000 kr (Budbetjänt)
3.400 kr
3.200 kr
3.400 kr (Budbetjänt)
3.600 kr
25 apr